Zakończyliśmy kolejną edycję naszego kursu na Uniwersytecie Śląskim

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego kursu na Uniwersytecie Śląskim

Niedawno zakończyła się trzecia edycja kursu języka angielskiego dla kadry dydaktycznjej oraz kadry zarządzającej i administracyjnej Uniwersytetu Śląskiego. https://us.edu.pl Jesteśmy dumni, że jako Morgan Business Language College mieliśmy przywilej realizacji tego zadania.

A działo się dużo ⇒

  • grubo ponad 3000 godzin nauki!
  • około 8250 litrów wypitej podczas zajęć kawy (licząc, że każdy wypijał po filiżance, zważywszy, że spora ilośc zajęć była o godzinie 7…)
  • ponad 500 godzin przesłuchanych materiałów z serii BBC Learning
  • około 4500 nowych słów i wyrażeń przyswojonych przez przeciętnego uczestnika wszystkich 3 edycji szkolenia

Nie ukrywamy, że kurs cieszył się dużym powodzeniem i otrzymaliśmy wiele dobrych opinii, które kursanci zamieścili w ankietach ewaluacyjnych na zakończenie kursu.

Poniżej kilka cytatów:

„Wspaniali trenerzy, bardzo dobrze przygotowane zajęcia, dużo swobody dla uczących się, trenerzy wprowadzali pozytywne sytuacje dla uczącego się (brak nerwów, dużo swobody). Nie stresowałam sie podczas wypowiedzi, wiedziałam że mogę popełnić błędy, które zaraz trener poprawi. Oceniam bardzo pozytywnie komunikację w grupie miedzy uczestnikami. Komunikacja z trenerami była także na wysokim poziomie.”

„Zajęcia sympatyczne, trenerzy zróżnicowani pod względem zarówno sposobu prowadzonych zajęć, jak i ich organizacji, czy wymowy. Zajęcia punktualne. Duże urozmaicenie. Dobre wrażenie, do polecenia.”

„Jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w kursie z tak wspaniałymi trenerami. Bardzo dziękuję!!!”

„Super prowadzący. Zajęcia przeprowadzone bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Prowadzący bardzo dobrze tłumaczyli. Zajęcia były prowadzone w atrakcyjny sposób. Bardzo dużo z kursu wyniosłam.”

„Proszę o kolejną edycję! Gdyby była taka możliwość, bez zastanowienia zapiszę się.”

Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli szkolenie, a szczególnie osobom, które ukończyły wszystkie 3 edycje!

Życzymy Wam wielu sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej! I dużo ciepłych wspomnień z tegorocznych wakacji!

W imieniu całego zespołu MORGAN BLC,

Kaja Watras

Dodaj komentarz