Lekcje Business English online to nasza specjalność.

Lekcje Business English onlineto nasza specjalność

Chcesz zacząć komunikować się pewniej w języku angielskim w biznesowym kontekście?

W Morganie specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć Business English. Mamy spore doświadczenie w tej materii, a niektórzy z nas mogą nawet pochwalić się tytułem Master of Business Administration. Nauczanie języka angielskiego biznesowego, to jest coś co robimy najchętniej, najlepiej i najdłużej; niektórzy spośród nas uczą Business English już od ponad 20 lat. 

Nasi Klienci to osoby pracujące w międzynarodowych korporacjach, jak również przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy potrzebują podnieść swoje  kompetencje językowe.

Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, Twojego stanowiska, czy stażu pracy, chętnie pomożemy wynieść Twój angielski na wyższy poziom.

Zadzwoń do nas lub napisz maila, a my zajmiemy się całą resztą

A co z tą „słynną” barierą przed mówieniem? Jak ją pokonać?

Zaufaj nam, że wiemy jak poprowadzić zajęcia w sposób, który pozwoli Tobie, jako ich uczestnikowi, łatwo i szybko przełamywać opory przed mówieniem. Ponad 80 % naszych kursantów przełamuje barierę przed mówieniem już w ciągu pierwszego miesiąca nauki! Nie wierzysz? Zadzwoń do nas, umów próbną lekcję i sprawdź, jak działamy! Musisz się przekonać „na własnej skórze”.

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem nauczycieli języka angielskiego, którzy kochają uczyć i wiedzą jak robić to skutecznie. Są wśród nas lektorzy polskiego pochodzenia, jak również native speakerzy z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. U nas bez trudu znajdziesz nauczyciela dla siebie!

A czy formuła online jest dobra dla mnie?

Największą korzyścią nauki języka online versus w trybie stacjonarnym jest możliwość bardzo wygodnego, szybkiego i płynnego korzystania z materiałów multimedialnych (różnego typu filmy, wywiady, breaking news, fragmenty nagrań, itp)  wspierających proces dydaktyczny. Dlatego warto spróbować zajęć online.

Natomiast jeśli jesteś przekonany, że z jakiegoś powodu tryb online w Twoim przypadku się nie sprawdzi, skontaktuj się z nami, spróbujemy, w miarę naszych możliwości, zorganizować dla Ciebie zajęcia stacjonarne.

angielski online

Analiza potrzeb i wyznaczanie celów.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe są „szyte na miarę”, bo przygotowywane po wnikliwej analizie potrzeb i celów naszych Klientów, dlatego możesz mieć pewność, że szkolenie językowe z nami pozwoli Ci zarówno efektywnie wykorzystać czas podczas zajęć, jak i osiągnąć Twój cel w możliwie najkrótszym okresie czasu. W Morganie doskonale wiemy, że czas to pieniądz.

Monitorowanie postępów.
Monitorowanie  postępów.

Prowadzący zajęcia na bieżąco monitoruje Twoje postępy i dostosowuje materiał oraz rodzaj ćwiczeń do Twoich aktualnych umiejętności, zagadnień sprawiających ci w danym momencie trudności oraz do Twojego tempa pracy. Oprócz tego prowadzący zapewnia okresowy/ semestralny feedback. Częstotliwość i forma prezentacji oceny postępów są zależne od indywidualnych ustaleń z Klientem.

Korzystamy z platformy MS Teams. Aby wziąć udział w zajęciach, nie ma konieczności instalacji aplikacji Teams; można logować się bezpośrednio z przeglądarki (najlepiej z Google Chrome lub Microsoft Edge; odradzamy logowanie się z Safari, Firefox czy Internet Explorer). Link do spotkania jest wysyłany mailem, bądź wchodzisz na spotkanie bezpośrednio z Twojego teamsowego kalendarza.