Lekcje języka angielskiego online to nasza flagowa usługa.

Lekcje języka angielskiego onlineto nasza flagowa usługa.

Kiedy rozpoczęła się pandemia koronawirusa, zaczęliśmy bardzo intensywnie poszukiwać efektywnych rozwiązań do pracy online. Udało nam się wypracować skuteczne metody oraz dostosować materiały szkoleniowe do nauki w trybie zdalnym, dlatego też ponad 90 % naszych zajęć jest nadal realizowana w tym trybie. Największą korzyścią nauki w trybie zdalnym jest możliwość bardzo swobodnego i wygodnego korzystania z materiałów multimedialnych (różnego typu filmy, wywiady, breaking news w formie audio i video, etc.)  wspierających proces dydaktyczny. Co więcej tryb zdalny niesie za sobą dużą oszczędność czasu i pieniędzy, odpadają bowiem koszty dojazdu, zarówno lektora, jak i uczestników szkolenia/lekcji oraz koszty ewentualnego wynajmu i eksploatacji przestrzeni.

Nasi lektorzy pokochali zajęcia online. Żywimy więc nadzieję, że Ty pokochasz je równie mocno.

videoconference

Analiza potrzeb i wyznaczanie celów.

Jeśli zastanawiasz się czy nauka języka online jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej firmy, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, abyśmy mogli wspólnie rozważyć wszystkie za i przeciw i pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe są przygotowywane po wnikliwej analizie potrzeb i celów naszych Klientów, dlatego możesz mieć pewność, że pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

Monitorowanie postępów.
Monitorowanie  postępów.

Prowadzący zajęcia na bieżąco monitoruje Twoje postępy i dostosowuje materiał oraz rodzaj ćwiczeń do Twoich aktualnych umiejętności, zagadnień sprawiających Ci w danym momencie trudności oraz do Twojego tempa pracy. Oprócz tego prowadzący zapewnia okresowy/ semestralny feedback. Częstotliwość i forma prezentacji oceny postępów są zależne od indywidualnych ustaleń z Klientem.

Korzystamy z platformy MS Teams. Aby wziąć udział w zajęciach, nie ma konieczności instalacji aplikacji Teams; można logować się bezpośrednio z przeglądarki (najlepiej z Google Chrome lub Microsoft Edge; nie ma niestety możliwości dołączania z przeglądarek: Safari, Firefox czy Internet Explorer). Link do spotkania jest wysyłany mailem.