Lekcje języka angielskiego online to nasza specjalność.

Lekcje języka angielskiego onlineto nasza flagowa usługa.

Szukasz kursu języka angielskiego online? Chcesz w końcu zacząć swobodnie mówić po angielsku? 

Dobrze trafiłeś! Mamy sprawdzone metody i wieloletnie doświadczenie. Pomożemy Ci.

Zastanawiasz się, czy zajęcia grupowe czy lekcje indywidualne? Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, pomożemy Ci wybrać wariant optymalny dla Ciebie.

Wiemy jak prowadzić zajęcia z języka angielskiego online w sposób, który pozwoli Tobie, jako ich uczestnikowi, łatwo i szybko przełamywać wszelkie opory przed mówieniem. Ponad 80 % naszych kursantów przełamuje barierę przed mówieniem już w ciągu pierwszego miesiąca nauki! Nie wierzysz? Zadzwoń do nas, umów próbną lekcję i sprawdź, jak działamy! Musisz się przekonać „na własnej skórze”.

Natomiast jeśli obawiasz się, że z jakiegoś powodu tryb online w Twoim przypadku się nie sprawdzi, skontaktuj się z nami, spróbujemy, w miarę naszych możliwości, zorganizować dla Ciebie zajęcia stacjonarne.

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem nauczycieli języka angielskiego, którzy kochają uczyć i wiedzą jak robić to skutecznie. Są wśród nas lektorzy polskiego pochodzenia, jak również native speakerzy z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. U nas bez trudu znajdziesz nauczyciela dla siebie!

A jak to się w ogóle zaczęło z tymi zajęciami online?

Otóż kiedy rozhulała się pandemia koronowirusa, na początku 2019 roku, zaczęliśmy bardzo intensywnie poszukiwać efektywnych rozwiązań do pracy online. Wiedzieliśmy, że wysokiej jakości lekcje online to być albo nie być dla naszego biznesu. Ropoczął się okres intensywnej pracy nad opracowaniem narzędzi i systemowych rozwiązań w nauczaniu języka angielskiego online.

Dziś możemy pochwalić się, że ta praca była owocna, bo udało nam się wypracować skuteczne metody oraz w pełni dostosować materiały szkoleniowe do nauki w trybie zdalnym, dlatego też ponad 95 % naszych zajęć jest nadal realizowana w tym trybie, choć pandemiczne czasy, dzięki Bogu, dawno już za nami.

Największą korzyścią nauki języka online versus w trybie stacjonarnym jest możliwość bardzo wygodnego, szybkiego i płynnego korzystania z materiałów multimedialnych (różnego typu filmy, wywiady, breaking news, fragmenty nagrań, itp)  wspierających proces dydaktyczny. 

Inną, i dziś dla każdego z nas zapewne oczywistą, korzyścią jaką niesie za sobą tryb zdalny, jest oszczędność czasu i pieniędzy, odpadają bowiem koszty dojazdu, zarówno lektora, jak i uczestników szkolenia/lekcji oraz koszty ewentualnego wynajmu i eksploatacji przestrzeni.

Nasi lektorzy pokochali zajęcia online. Żywimy więc nadzieję, że Ty również je pokochasz!

angielski online

Analiza potrzeb i wyznaczanie celów.

Jeśli zastanawiasz się czy nauka języka online jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej firmy, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, abyśmy mogli wspólnie rozważyć wszystkie za i przeciw i pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe są „szyte na miarę”, bo przygotowywane po wnikliwej analizie potrzeb i celów naszych Klientów, dlatego możesz mieć pewność, że pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

Monitorowanie postępów.
Monitorowanie  postępów.

Prowadzący zajęcia na bieżąco monitoruje Twoje postępy i dostosowuje materiał oraz rodzaj ćwiczeń do Twoich aktualnych umiejętności, zagadnień sprawiających ci w danym momencie trudności oraz do Twojego tempa pracy. Oprócz tego prowadzący zapewnia okresowy/ semestralny feedback. Częstotliwość i forma prezentacji oceny postępów są zależne od indywidualnych ustaleń z Klientem.

Korzystamy z platformy MS Teams. Aby wziąć udział w zajęciach, nie ma konieczności instalacji aplikacji Teams; można logować się bezpośrednio z przeglądarki (najlepiej z Google Chrome lub Microsoft Edge; odradzamy logowanie się z Safari, Firefox czy Internet Explorer). Link do spotkania jest wysyłany mailem, bądź wchodzisz na spotkanie bezpośrednio z Twojego teamsowego kalendarza.