Angielski online from New York

Angielski onlinefrom New York

MORGAN jest partnerem i dystrybutorem VOXY. 

Voxy to nowoczesna platforma e-learningowa prosto z Nowego Jorku. Czym się wyróżnia?

Rozwoju Twoich kompetencji językowych w błyskawicznym tempie! Voxy jest produktem klasy premium, wykorzystującym najnowsze technologie oraz zapewniającym treści oparte na autentycznych materiałach medialnych. Aktualnie na platformie mamy do dyspozycji ponad 55.000 godzin różnego typu lekcji,  przy czym każda  z lekcji opracowana jest na bazie autentycznych materiałów dostępnych w mediach, a nowe treści dodawane są na bieżąco, dzięki temu użytkownicy platformy uczą się języka w sposób przystępny i praktyczny.

 

certyfikowani native speakers

certyfikowani native speakers

Bardzo ważną częścią Voxy są zajęcia online z certyfikowanymi nauczycielami będącymi native speakerami z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Każdy użytkownik ma dostęp do nieograniczonej ilości lekcji grupowych, które odbywają się na zasadzie video konferencji prowadzonej przez certyfikowanego nauczyciela native speakera, w której bierze udział kilku użytkowników, przeciętnie na lekcji są 4 osoby oraz nauczyciel. Użytkownik wybiera sobie, w której lekcji będzie uczestniczył na podstawie interesującej go tematyki spotkania. Oprócz tematu lekcji online użytkownik ma też do dyspozycji materiał na którym oparta będzie lekcja, najczęściej jest to materiał w formie krótkiego artykułu, dostępnego też w wersji audio, razem z pytaniami, ćwiczeniami i wskazówkami związanymi z występującym w materiale słownictwem i konstrukcjami językowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość przygotować się przed lekcją.

videoconference

Voxy to też zajęcia indywidualne. Kupując Voxy dla swoich pracowników, czyli podejmując decyzję o zakupie abonamentu, pracodawca może zadecydować czy i ile lekcji indywidualnych wykupi dla poszczególnych pracowników, np. w zależności od ich zaangażowania w projekt. Bardzo dobrą opcją jest też pozostawienie  pracownikom możliwości wykupienia sobie lekcji indywidualnych we własnym zakresie.

panel monitorowania postępów
panel monitorowania postępów

Bardzo przydatnym narzędziem umożliwiającym ocenę skuteczności platformy jest Voxy Command Centre.

Jest to narzędzie, które pozwala śledzić postępy użytkownika, czas spędzony na platformie oraz jak wygląda jego rozwój w zakresie poszczególnych kompetencji. Dzięki temu osoba odpowiedzialna za rozwój pracowników, np. HR Partner, jest w stanie ocenić skuteczność wprowadzonego rozwiązania. W Voxy Command Centre można obserwować postępy poszczególnych użytkowników oraz całych grup użytkowników.

Język angielski jest językiem, w którym codziennie pojawiają się nowe słowa, dlatego dobrze jest uczyć się go w oparciu o najświeższe informacje, omawiając najnowsze trendy w biznesie, polityce, edukacji czy przemyśle rozrywkowym. Tradycyjny podręcznik, nawet ten najlepszy, nie jest w stanie dostarczyć nam najbardziej aktualnego słownictwa, które pojawia się  i rozwija dzięki codziennym mediom. Voxy jest rozwiązaniem edukacyjnym wykorzystującym najnowsze technologie, które pozwala na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego.