Kursy angielskiego dla firm to nasza flagowa usługa. Robimy to od lat i robimy to najlepiej. Nasi native speakers oraz polscy lektorzy skutecznie uczą języka angielskiego online oraz stacjonarnie w firmach na terenie aglomeracji śląskiej, w Warszawie, w Krakowie i we Wrocławiu.

W Morganie oferujemy bardzo szeroki zakres kursów języka angielskiego ogólnego oraz kursów specjalistycznych; Business English, Financial English, English for IT, Marketing in English, etc., w formie zajęć grupowych oraz lekcji indywidualnych (one-to-one). Większość zajęć jest prowadzona online.

W Morganie specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć Business English, a niektórzy z nas mogą nawet pochwalić się tytułem Master of Business Administration. Nauczanie języka angielskiego biznesowego, to jest coś co robimy najchętniej, najlepiej i najdłużej; niektórzy spośród nas uczą Business English już od ponad 20 lat. 

Rozwój Twojej firmy zależy od skutecznej komunikacji 
z zagranicznymi kontrahentami? 

Nie zwlekaj, zainwestuj w kurs języka angielskiego dla Twoich pracowników!

Podczas kursu można rozwinąć kompetencje językowe w kluczowych obszarach takich jak; analiza potrzeb potencjalnego klienta, przedstawianie rozwiązań, prezentacja produktu, negocjacje, jak i wypracować odpowiednie strategie komunikacyjne, czy przygotować anglojęzyczne materiały marketingowe.

Kurs językowy w Twojej firmie może odbywać się w dowolnie wybranych godzinach, a program kursu będzie dostosowany do specyfiki Waszej branży i do konkretnych aktualnych potrzeb Waszej firmy. Polecamy zajęcia konwersacyjne oparte na metodzie bezpośredniej (tzw. metodzie audiolingwalnej) oraz na role playing ze specyficznym dla Was słownictwem oraz 
w specyficznym dla Was kontekście.

nauka_angielskiego_online