Kursy angielskiego dla firm to nasza specjalność. Robimy to od lat i robimy to najlepiej. Nasi native speakers oraz polscy lektorzy skutecznie uczą języka angielskiego w firmach na terenie całej aglomeracji śląskiej.

Kurs angielskiego w Waszej firmie to inwestycja, która na pewno przyniesie wymierne korzyści. A dzięki naszym skutecznym metodom nauka będzie nie tylko przyjemna, ale również szybka. Gwarantujemy efekty już po pierwszym miesiącu nauki!

Rozwój Twojej firmy zależy od skutecznej komunikacji z zagranicznymi kontrahentami? Nie zwlekaj, zainwestuj w kurs angielskiego dla Waszych pracowników!

Podczas kursu można rozwinąć kompetencje językowe w kluczowych obszarach, takich jak analiza potrzeb potencjalnego klienta, przedstawianie rozwiązań, prezentacja produktu, negocjacje, jak i wypracować odpowiednie strategie komunikacyjne, czy przygotować anglojęzyczne materiały marketingowe.

Kurs angielskiego w Twojej firmie może odbywać się w dowolnie wybranych godzinach, a program kursu będzie dostosowany do specyfiki Waszej branży i do konkretnych aktualnych potrzeb Waszej firmy. Polecamy zajęcia konwersacyjne oparte na metodzie bezpośredniej (tzw. metodzie audiolingwalnej) oraz na role playing ze specyficznym dla Was słownictwem oraz w specyficznym dla Was kontekście.