Naszą pasją jest angielski, ale poza tym, że jesteśmy grupą językowych freak’ów, jesteśmy też bardzo skoncentrowani na biznesie i zmieniających się trendach. Chcemy wspierać naszych Klientów w komunikacji z kontrahentami, w ekspansji na nowe rynki, czy w przygotowaniu nowych produktów. Organizujemy kursy języka angielskiego w wielu wariantach, tak aby jak najlepiej wesprzeć każdego z naszych Klientów.

       Co dla Was zrobimy?

nasi lektorzy to profesjonaliści, ludzie o szerokich horyzontach, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, i robią to z pasją

Angielski dla firm to usługa w której jesteśmy specjalistami, a niektórzy z nas mają już całkiem spore, bo ponad 17-letnie (!) doświadczenie.

MORGAN to miejsce gdzie świadomość biznesowych potrzeb i znajomość metod edukacyjnych łączą się, aby stworzyć usługę jak najbardziej użyteczną dla klienta biznesowego.

MORGAN Business Language College to nie zwykła szkoła językowa, to miejsce gdzie pasja językowa, zrozumienie potrzeb rynku oraz ogromne doświadczenie spotykają się, aby stworzyć mieszankę bezkonkurencyjną. 

Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań i spotkań z ciekawymi ludźmi, to zapraszamy Cię do współpracy!