Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem. Dla większości z nas największą pasją jest język angielski, ale mamy tu też osoby od hiszpańskiego i chińskiego.

Poza tym, że jesteśmy grupą językowych freak’ów, jesteśmy też skoncentrowani na biznesie i zmieniających się trendach. Uważamy, że jest to dość ciekawa i użyteczna mieszanka.

Dzięki tej właśnie mieszance pojawił się pomysł, aby stworzyć szkołę językową, której głównym celem będzie wspieranie klientów biznesowych w komunikacji z kontrahentami, w ekspansji na nowe rynki oraz w przygotowaniu nowych produktów. I tak właśnie w roku 2015 powstał Morgan BLC.

To tak po krótce. A teraz wróćmy do Ciebie i Twojej firmy.

       Zastanawiasz się, co możemy dla Was zrobić? Oto kilka przykładów morganowego wsparcia:

Jeśli czujesz, że to moment, aby zainwestować w językowy rozwój, sprawdź nas i przekonaj się, co razem możemy.

Angielski dla firm to usługa w której jesteśmy specjalistami, a niektórzy z nas mają już całkiem spore, bo ponad 25-letnie (!) doświadczenie (tylko żeby nie było, że jesteśmy starzy…)

MORGAN Business Language College to nie zwykła szkoła językowa, to miejsce gdzie świadomość biznesowych potrzeb i znajomość metod edukacyjnych łączą się, aby stworzyć usługę jak najbardziej użyteczną dla klienta biznesowego.

A jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań i spotkań z ciekawymi ludźmi, to już koniecznie zapraszamy Cię do współpracy!