Mamy w naszej ofercie kurs języka angielskiego dla audytorów wewnętrznych, na kursie tym pomagamy naszym Klientom w przygotowaniach do uzyskania kwalifikacji CIA (Certified Internal Auditor). Bazujemy na materiałach stworzonych przez IIA (the Institute of Internal Auditors). Szkolenia są prowadzone przez jednego z naszych kanadyjskich trenerów i skupiają się na aspektach językowych, nie stricte merytorycznych (!), a celem kursu jest pomoc kursantom w przyswojeniu wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu i uzyskania kwalifikacji.

W trakcie kursu przerabiamy cały materiał obowiązujący kandydatów przystępujących do egzaminu na Certified Internal Auditor.

W Morganie oferujemy bardzo szeroki zakres kursów specjalistycznych w formie zajęć grupowych oraz lekcji indywidualnych (one-to-one). Większość zajęć jest prowadzona online.

Jeśli pracujesz lub chcesz rozpocząć pracę w branży finansowej, skontaktuj się z nami i zapytaj nas o ofertę dla Ciebie!

Poza Financial English czy English for CIA oferujemy także kursy bardziej ogólne, ale związane z tematyką finansów, księgowości, a także kursy ogólno-biznesowe, podczas których uczący się poruszają się w obszarach związanych z administracją, zarządzaniem projektami, zarządzaniem procesami, zarządzaniem zasobami ludzkimi, zarządzaniem ryzykiem,
czy marketingiem i PR. 

Najlepiej zadzwoń do nas i zapytaj, jaki kurs możemy Ci zaproponować.

nauka_angielskiego_online