Copywriting 

W Morganie tworzymy wysokiej jakości treści anglojęzyczne i polskojęzyczne na:

Tworzymy teksty reklamowe w języku polskim i angielskim, bo w większości przypadków nasi Klienci potrzebują właśnie tych dwóch wersji językowych.

Przy tworzeniu tekstów publikowanych w Internecie dostosowujemy się do precyzyjnych wymagań związanych z SEO, a więc optymalizacją pod kątem tego co wyszukiwarka Google “lubi i potrzebuje”, aby Wasz tekst mógł dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców.

Najczęściej nasi Klienci wiedzą jak ich teksty powinny być zoptymalizowane, ale oczywiście jesteśmy w stanie pomóc przy tworzeniu kryteriów optymalizacyjnych, tak abyście mieli pewność, że stworzony tekst reklamowy spełni swoją rolę.

Jakość

Teksty reklamowe, które tworzymy są bardzo wysokiej jakości, zwracamy uwagę na poprawność językową, styl i przede wszystkim na cel, czyli staramy się skupić na tym, co odbiorca tekstu ma “dostać” i co z tym dalej “zrobić”, np. kupić produkt, który pomoże im rozwiązać ich konkretny problem.

SEO

W dzisiejszych czasach nikt nie może sobie pozwolić na ignorowanie SEO. Pomożemy Ci zoptymalizować Twój tekst tak, aby mógł dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych Klientów.

Czas

Wiemy jak ważne jest, aby teksty pojawiały się we właściwym momencie, dlatego staramy się działać sprawnie. Oczywiście nie zawsze jesteśmy w stanie stworzyć tekst tak szybko, jak chciałby tego Klient, ale zawsze mieścimy się w umówionych deadline’ach.