Angielski przez Internet z VOXY

Angielski przez Internet z VOXY

Nowoczesna platforma e-learningowa prosto z Nowego Jorku.

Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązanie do nauki angielskiego, które powstało i jest na bieżąco kreowane przez naszych przyjaciół z VOXY!

Co warto wiedzieć na temat tego rozwiązania?

Voxy jest przede wszystkim rozwiązaniem ultra nowoczesnym. Algorytm śledzący działania użytkownika dostosowuje rodzaje treści i zadania tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna.

Na platformie znajdują się kursy o różnym profilu, od języka ogólnego poprzez kursy specjalistyczne oraz kursy skoncentrowane na rozwoju konkretnych umiejętności, np. kurs pisania tekstów formalnych.

Voxy jest produktem klasy premium, wykorzystującym najnowsze technologie oraz zapewniającym treści oparte na autentycznych materiałach medialnych. Lekcje przygotowywane są w oparciu o bieżące treści m.in. z takich źródeł jak The Financial Times, The Telegraph czy The Associated Press.

Aktualnie na platformie mamy do dyspozycji ponad 55 tysięcy godzin różnego typu lekcji, każda lekcja opracowana jest na bazie autentycznych materiałów dostępnych w mediach, a każdego tygodnia, a nawet każdego dnia, dodawane są nowe treści, dzięki temu użytkownicy platformy uczą się języka w sposób przystępny i praktyczny.

Użytkownik ma cały czas wgląd w swoje postępy, a platforma, w zależności od przyjętych założeń, zazwyczaj jest to raz na 3 miesiące, daje użytkownikowi do wypełnienia Voxy Profficiency Assesment (VPA), jest to test sprawdzający aktualny poziom kompetencji językowych.

Bardzo przydatnym narzędziem jest Voxy Command Centre (VCC). Jest to narzędzie, które pozwala śledzić postępy użytkownika, czas spędzony na platformie oraz jak wygląda jego rozwój w zakresie poszczególnych kompetencji. W Voxy Command Centre można obserwować postępy poszczególnych użytkowników oraz całych grup użytkowników.

Voxy to przede wszystkim skuteczność.

Badanie przeprowadzone przez Voxy wykazało, że 74 % użytkowników platformy zaoszczędziło średnio 2 godz. pracy tygodniowo na skutek podniesienia swoich językowych kompetencji, oznacza to, że pracownik może poświęcić aż dwie godziny więcej tygodniowo na efektywną pracę, zamiast zmagać się z problemami natury językowej, typu “i jak to teraz nazwać, napisać, wyjaśnić”. Dlatego inwestycja w Voxy przynosi korzyści pracodawcy już w krótkoterminowej perspektywie.

Zachęcamy do zapoznania się z wieloma możliwościami jakie daje nasza platforma i wykorzystania jej ogromnego potencjału. 

Dodaj komentarz