Zajęcia z angielskiego w trybie zdalnym
Kurs angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego zawieszony w związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2

Zajęcia z angielskiego w trybie zdalnym

Dokładnie 2 tygodnie temu udało nam się uruchomić zajęcia z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego w trybie zdalnym. Przedsięwzięcie nie było łatwe, bo w krótkim okresie czasu trzeba było naprawdę sporo skoordynować. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni wszystkim pracownikom UŚ, dzięki którym uruchomienie formy zdalnej stało się możliwe. Dziękujemy za wspaniale zrobione tutoriale dotyczące obsługi MS Teams, dziękujemy za nieocenione wsparcie pracowników Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych, w szczególności Pani Darii Kalecie, za jej wsparcie i cierpliwość, dziękujemy również za wsparcie pracowników z działu IT, bez których nie bylibyśmy w stanie zbyt wiele zdziałać.

Nie obyło się bez różnego typu problemów technicznych, ale działamy coraz sprawniej i po tych 2 tygodniach widać, że cała ta energia i praca, która została włożona w ten projekt, przynosi owoce.

Cieszymy się, że nawet w tym trudnym czasie możemy realizować powierzone nam zadania. To wielki sukces! Jesteśmy wdzięczni.

Dodaj komentarz