Zajęcia z angielskiego w trybie zdalnym
Główny Instytut Górnictwa

Zajęcia z angielskiego w trybie zdalnym

Dokładnie dziś mijają 2 tygodnie od uruchomienia kursu języka angielskiego w wersji zdalnej dla pracowników Głównego Instytutu Górnictwa. Udało się uruchomić wersję online naszego kursu, tak aby pomimo epidemii SARS-CoV-2 pracownicy GIG mogli kontynuować naukę.
Oczywiście nic by się nie mogło wydarzyć bez wsparcia Zespołu Centrum Edukacji i Szkoleń GIG. Dziękujemy za Waszą pomoc. Dziękujemy, że w tym dziwnym i trudnym momencie myślicie o tym co zrobić, by nasza praca była w ogóle możliwa. Dziękujemy, że cierpliwie szukacie rozwiązań.

Nasz morganowy team stara się możliwie najszybciej przystosować do nowej rzeczywistości i jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie niesie za sobą prowadzenie zajęć w wersji online. Czasem nie wygląda to dokładnie tak, jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli, bo np. niespodziewanie „zamraża” nam obraz lub są jakieś inne techniczne „atrakcje”, cieszy jednak fakt, że z biegiem czasu udaje się uniknąć wielu technologicznych pułapek. Mamy nadzieję, że zajęcia online’owe będę nie mniej owocne niż zajęcia w realu.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich „gigowców” w imieniu swoim i całego naszego zespołu.

Mamy nadzieję, że niedługo będziemy się znów widywać face2face!

Dodaj komentarz